O NAS

Vinimex

Vinimex

„wino zbliża ludzi”

To złota myśl i misja całej działalności Vinimex. Firma, z siedzibą w Łomiankach koło Warszawy, założona została przez Jarosława Kowalskiego w 2006 roku.  Od tamtej pory założone priorytety realizujemy poprzez propagowanie i szerzenie wiedzy o winie oraz wprowadzanie wyselekcjonowanych, ciekawych butelek na rynek polski.
Cztery filary Vinimex:

Usługi
sommelierskie

doradztwo świadczone pod okiem doświadczonego eksperta Jarosława Kowalskiego.

Butik
stacjonarny

subiektywna selekcja win pochodzących z licznych podroży po całym świecie.

Sklep
internetowy

szeroki asortyment wielu gatunków win pochodzących ze Starego i Nowego Świata.

Klub
winnych

autorski program z licznymi i ciekawymi korzyściami dla członków Klubu.

Jarosław Kowalski

 

Jarosław Kowalski pasjonata win i podróżnik, artystyczna dusza i muzyk, trener i przedsiębiorca.  Certyfikowany sommelier International Bartender and Sommelier School, kursant Wine and Spirit Education Trust Advanced Level 3.
Ze światem wina zaprzyjaźniony od 1996 roku. Pomaga w budowie karty win, szkoli personel w restauracjach oraz doradza firmom zajmującm się importem win do Polski. Współpracował z hotelami Ireny Eris Góry Dylewskie, Azzun, Młyn Klekotki.  Jako aktywny podróżnik przemierza kolejne winnice wciąż odkrywając tajemnice świata win.

Butik z winami

Stacjonarny Butik z winami w Łomiankach przy ul. 3 Maja 4. Propozycja wybranych etykiet pochodzących z zaprzyjaźnionych, małych, ale sprawdzonych, winnic na całym świecie. Jest to kolekcja ok. 150 rodzajów butelek osobiście skosztowanych przez naszego sommeliera podczas jego licznych podróży enologicznych po świecie.
Na miejscu nasz ekspert służy radą i wsparciem przy wyborze odpowiedniego smaku. Butik otwarty jest w każdym czasie, ale jeśli potrzebujesz umówić się w elastycznym terminie zadzwoń:  602 228 842

Sprawdź dojazd na mapie →

Sklep Amazis

Internetowy sklep AMAZiS to wspólny koncept firmy Amazis i Vinimex.  Efektem wieloletniej współpracy jest import i sprzedaż win w ramach wspólnej platformy.
Jest to oferta internetowej sprzedaży kilkaset gatunków win sprowadzonych bezpośrednio z najciekawszych regionów winiarskich Europy i reszty świata. Wśród licznych etykiet znajdują się również te nagrodzone i wyróżnione podczas międzynarodowych konkursów oraz docenione przez największe autorytety w branży.

Przejdź do SKLEPU →

Klub Wina

 

To Klub Wina dla świadomych konsumentów – tych winnych i niewinnych. W  ramach Klubu organizujemy spotkania integracyjne w towarzystwie alpak, muzyki na żywo i dobrego wina. Dzielimy się także niezwykłym winnymi historiami oraz wymieniamy wrażeniami. Dla klubowiczów oferujemy ciekawe systemy bonusowe i akcje promocyjne oraz indywidualne wycieczki enologiczne do zaprzyjaźnionych winnic.

Chcesz przystąpić do Klubu Winnych?
Napisz na adres: info@vinimex.pl

WYBRANA

oferta

oferta

Wydarzenie biznesowe

Zamów Nas i nasze wina na organizowany event branżowy lub integracyjny. To znacznie podnosi prestiż i atrakcyjność takiego wydarzenia. Znajomość świata win cieszy się coraz większą popularnością, a my się na tym znamy i wiemy jak to przekazać.

Czytaj więcej… →

Wydarzenie prywatne

Zamów specjalnie przegotowaną przez nas degustację win na imprezę swoją lub zrób prezent najbliżej osobie. Dodatkowa atrakcja, w nietypowym charakterze, uświetni celebrowany dzień, pozwoli odkrywać nowe wina oraz wrażenia z mieszania smaków.

Czytaj więcej… →

Szkolenie personelu

Zaproś naszego sommeliera do swojej firmy, aby udzielił Wam potrzebnego wsparcia.  Nasz ekspert podzieli się wiedzą nie tylko ze świata win, ale także manier i zasad stosowanych w praktyce, użycia odpowiednich narzędzi czy wiedzy o imporcie win do http://cmokcmok.pl/dla-biznesu/Polski.

Czytaj więcej… →

Spotkania z alpakami

Oczekujesz czegoś więcej niż tylko towarzystwo wina? W ramach niecodziennych wrażeń oferujemy spotkania z alpakami – sympatyczne i pokorne towarzysze wyjątkowych chwil. Zorganizuj z nami wspólne wydarzenie i zaskocz swoich znajomych.

Sprawdź ofertę… →